Plany

Już w kwietniu rusza kolejna edycja Akademii Mentora

Szczegóły – tutaj (plik PDF).

15 grudnia – spotkanie Wigilijne…

Zarezerwujcie sobie ten termin już teraz, by inne ważne terminy nie weszły w paradę. 😉 O godzinie poinformujemy w późniejszym terminie w newsletterze…

20 listopada – Konferencja SUPER M

Z uwagi na fakt, że MSM jest jednym z trzech głównych organizatorów, członkowie Stowarzyszenia mogą nabywać bilety w promocyjnej cenie (kod rabatowy podany był w załączniku newslettera od Krystyny). Jednocześnie prosimy o udostępnianie wydarzenia na swoich profilach, lajkowanie i promowanie konferencji – jest to również duża promocja dla naszego Stowarzyszenia.

19 listopada – spotkanie z Davidem Clutterbuckiem…

W przededniu „wydarzenia roku” czyli KONFERENCJI SUPER M, której głównym gościem będzie właśnie DAVID CLUTTERBUCK, organizujemy kameralne spotkanie z guru światowego mentoringu tylko i wyłącznie dla członków Stowarzyszenia. Miejsce – Collegium Civitas, godzina 19.00.

14 października – rusza II edycja Akademii Mentora

Jeśli macie kogoś chętnego, z Waszą rekomendacją i poleceniem, prośba o pilny kontakt z Adą Połczyńską – z przyczyn losowych zwolniło się miejsce… – i z racji bliskości terminu rozpoczęcia można liczyć na atrakcyjną cenę. Reszta info – u Ady.